Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

I.veková kategória

posudzovateľ: Vojteková Iveta (SK)


meno predkolo semifinále finále
Adamčiaková Monika
8  - -
Novotná Karin
5 - -
Jankovič Tomáš
7 - -
Jašková Lucie 8 9 -
Kosecová Patrícia 9 10 30
Kuntová Naděžda 8 - -
Kyseľová Viktória 8 - -
Ličík Kamil 8 9 -
Macháleková Kristína 9 10 20
Navrátilíková Kateřina 8 - -
Pažma Michal 5 - -
 Prášilová Tereza
8
-
-
Slivoňová Patrícia 9 8 -
Šimeková Viktória
4 - -
Šimonová Simona
6 - -
Timaniková Natália 9 10 10
Zajacová Lenka
6
-
-
Holodová Michaela
8
-
-
Jankovič Tomáš 9 8  


II.veková kategória

posudzovateľ: Vojteková Iveta (SK)


meno predkolo semifinále finále
Bobríková Angelika 8 8 -
Buliščáková Silvia 8 8 -
Greksová Viktória 9 8 -
Kracíková Linda 10 9 10
Olešovská Veronika 8 - -
Šubertová Tereza 10 10 30
Ujma Alicija
8 - -
Svobodová Jitka
9 10 20

 

I.veková kategória

posudzovateľ: Ing. Kanás Robert (SK)


meno predkolo semifinále finále
Adamčiaková Monika
7   -
Holodová Michaela
10 9 30
Jankovič Tomáš
7 - -
Jašková Lucie 6 - -
Kosecová Patrícia 9 8  
Kuntová Naděžda 10 9 20
Kyseľová Viktória 8 - -
Ličík Kamil 9 9 -
Macháleková Kristína 10 8 -
Navrátilíková Kateřina 9 9 10
Pažma Michal 5 - -
 Prášilová Tereza
8
-
-
Slivoňová Patrícia 8 - -
Škodová Monika 7 - -
Šlesarová Jana 8 - -
Timaniková Natália 8 - -
 Konrad Aleksiewicz
9
9
-
 Klis Mikolaj
4
-
-

II.veková kategória

posudzovateľ: Ing. Kanás Robert (SK)


meno predkolo semifinále finále
Bobríková Angelika 10 9 -
Greksová Viktória 10 10 20
Buliščáková Silvia 9 - -
Horňáková Erika 6 - -
Jeřábková Andrea 4 - -
Kracíková Linda 10 10 10
Olešovská Veronika 9 9 -
Šubertová Tereza 10 8 -
Ujma Alicija 9 10 -
Hájková Šárka 10 10 30
Svobodová Jitka 8 - -

 

I.veková kategória

posudzovateľ: Mgr. Janeková Jana (SK)

meno predkolo semifinále finále
Špirková Tamara 2 2 -
Petrus Mercédesz 5 4 10
Siládiová Michaela 2 4 -
Kuntová Naděžda 9 9 20
Kosecová Patrícia 10 10 30

II.veková kategória

posudzovateľ: Mgr. Janeková Jana (SK)

meno predkolo semifinále finále
Bobríková Angelika 10 10 30
Greksová Viktória 7 10 20

 

I.veková kategória

posudzovateľ: Mgr. Janeková Jana (SK)

meno predkolo semifinále finále
Kolesár Matúš - - -
Kuntová Naděžda 10 9 30
Crescini Sharon 6 - -
Holodová Michaela 9 9 10
Kosecová Patrícia 10 9 20

II.veková kategória

posudzovateľ: Mgr. Janeková Jana (SK)

 

meno predkolo semifinále finále
Bobríková Angelika 10 10 10
Pilárová Petronela 10 9 20
Ivanová Federika 9 - -
Kinga Petrucha 9 - -
Greksová Viktória 10 9 30

I.veková kategória

posudzovateľ: Mgr. Janeková Jana (SK)

 

meno

predkolo

semifinále

finále

Dedková Ingrid

-

-

-

Krempaská Viktória

nehodnotená

má len

7 rokov

Engel Leonie

-

-

-

Hockickova Juliana

7

7

-

Kyseľová Viktória

10

10

10

Machynová Dominika

9

9

-

Holodová Michaela

8

9

-

Kuntová Naděžda

10

10

30

Kosecová Patrícia

10

10

20

 

II.veková kategória

posudzovateľ: Mgr. Janeková Jana (SK)

 

 

 

meno predkolo semifinále finále
Bobríková Angelika 10 9 10
Ujma Alicija 8 8 -
Graksová Viktória 10 10 20
Tomečková Lenka 9 10 30

 

I.veková kategória

posudzovateľ: Kanás Robert (SK)

II.veková kategória

posudzovateľ: Kanas Robert (SK)

I.veková kategória

posudzovateľ: Vítková Viera (SK)

meno predkolo semifinále finále
Gánová Tereza 7 - -
Holodová Michaela - - -
Kosecová Patrícia 10 10 20
Kuntová Naděžda 10 10 10
Kyseľová Viktória 10 9 -
Macháleková Kristína 10 8 -
Mayer Maximilián - - -
Píchová Pavlína 10 10 30
Pimková Gabriela 7 - -
Škrobáková Tereza 9 - -
Šlesarová Jana 9 - -
Vavrušková Lucie - - -
Durdíková Veronika 5 - -
Nechvápalová Petra 6 - -

II.veková kategória

posudzovateľ: Vítková Viera (SK)

meno predkolo semifinále finále
Haider Nicolas 10 10 10
Greksová Viktória 9 - -
Heřmánková Michaela 9 - -
Muchová Eliška 10 9 -
Olešovská Veronika 9 - -
Pilárová Nella 10 10 30
Řehánková Denisa 10 9 -
Števiar Juraj 10 9 -
Šubertová Tereza 10 9 -
Švestková Jitka - - -
Tia Fabio - - -
Velterová Klára 10 10 20
Zakrzewska Antonina - - -
Bobríková Angelika 9 - -
Ujma Lucija 9 - -
Kotesová Marcela 8 - -
Buliščáková Silvia 9 - -
Svobodová Jitka 10 9 -
Kracíková Linda 9 - -

 

Prosím juniorov, ktorí majú fotos zo sobotňajšej júnovej Nitry, o poskytnutie finál fotiek. Náš klub mal ŠaKV, tak som nestihla urobiť foto dokumentáciu. Za pochopenie ďakujem.

I.veková kategória

posudzovateľ: Heldová Soňa (SK)

meno predkolo semifinále finále
Čupka Matěj
3 - -
Dávid Samuel 7 - -
Domaníková Silvia 8 7 -
Kosecová Patrícia 8 7 -
Kuntová Naděžda 9 9 20
Kyseľová Viktória 8 9 -
Macháleková Kristína 8 6 -
Mayer Maximilián 9 9 30
Zemanová Kristína 4 - -
Holodová Michaela 9 9 10

II.veková kategória

posudzovateľ: Heldová Soňa (SK)

meno prekolo semifinále finále
Šubertová Tereza  10 9
30
Ligocká Zuzana 9
9
20
Bobríková Angelika 9
8
-
Schmiesterová Katarína  7 -
-
Tomečková Lenka  7 -
-
Greksová Michaela  9 9
10
Macková Michaela 5
-
-
Zak Katarina 9
8
-
Števiar Juraj 9
8
-
Šusterová Dominika  8 8
-

I.veková kategória

posudzovateľ:

meno predkolo semifinále finále
Holodová Michaela 8 9 10
Kromer Martin 3 - -
Pažma Michal 3 - -
Rybár Marek - - -
Šimeková Viktória 2 - -
Tibenská Natálie - - -
Mikulínová Lucie 5 - -
Kuntová Naděžda 9 8 20
Konupková Natálie 9 10 30
Kosecová Patrície 8 8 -

II.veková kategória

posudzovateľ: 

meno predkolo semifinále finále
BuliščákováSilvia 4 - -
Šubertová Tereza 8 9 30
Bobríková Angelika 8 9 10
Vašendová Veronika 7 - -
Zak Katarzyna 8 8 -
Schmiesterová Katarína ? - -
Tomečková Lenka 8 7 -
Greksová Viktória 9 9 20
Hajková Šárka 8 4 -
Heřmánková Michaela 9 8 -
Řeháková Denisa 9 8 -
Števiar Juraj 6 -

I.veková kategória

posudzovateľ: Králová Edita MVDr. (SK)

meno predkolo semifinále finále
Holodová Michaela  -
Kollár Filip  9
Kromer Richard  -
Kuntová Naděžda  10 10  30 
Machynová Dominika  10
Micháleková Kristína  10 10  10 
Nagyová Antónia  -
Kosecová Patrícia  10 10  20 
Hanzel Svätopluk  9
Gáťová Jana  9

 

II.veková kategória

posudzovateľ: Králová Edita MVDr. (SK)

 

P6041775.JPG
P6041772.JPG
P6041771.JPG
P6041770.JPG
P6041768.JPG
P6041766.JPG

I.veková kategória

posudzovateľ: Vojteková Iveta (SK)

 

meno predkolo semifinále finále
Adamčiaková Monika 9 10 20
Čupka Matéj 4 - -
Fišerová Klára 8 - -
Frimmelová Alena 9 - -
Holodová Michaela 9 10 10
Hosiawa Klára 7 - -
Kuntová Naděžda 9 10 30
Kusendová Natália 9 9 -
Macháleková Kristína 8 - -
Navrátilíková Kateřina - - -
Srbová Lucie 9 9 -
Tibenská Natálie 6 - -
Kosecová Petra 9 9 -
Slivková Mária 9 - -
Mucha Martin 8 - -

II.veková kategória

posudzovateľ: Vojtaková Iveta (SK)

 

meno predkolo semifinále finále
Belhová Miriam 8 - -
Bobríková Angelika  8 - -
Buliščáková Silvia 8 - -
Gratzbachová Klára 9 9 -
Greksová Michaela 9 10 20
Khlusov Denis - - -
Mateusz Legieta - - -
Muchová Eliška 8 - -
Olešovská Veronika 7 - -
Schmiesterová Katarína 8 - -
Svobodová Jitka 8 - -
Števiar Juraj 9 9 -
Šubertová Tereza 9 10 30
Tomečková Lenka 9 9 -
Trnková Denisa 9 - -
Ujma Alicja 7 - -
Maximilian Mayer 9 9 -
 Patrick Dodan
 Mateusz Legieta  10 10 
P5161434.JPG
P5161430.JPG
P5161428.JPG
P5161423.JPG
P5161421.JPG
P5161420.JPG

I.veková kategória

posudzovateľ: Korózs-Papp Judith (HU)

meno predkolo semifinále finále
Adamčiaková Monika 10 9 -
Čupka Matéj 9 - -
Fišerová Klára 10 9 -
Frimmelová Alena 10 9 -
Hajdinová Laura 9 - -
Holodová Michaela 10 10 10
Hosiawa Klára 10 - -
Kyseľová Viktória 10 - -
Kuntová Naděžda 10 10 30
Macháleková Kristína 9 - -
Machynová Dominika 8 - -
Navrátilíková Kateřina - - -
Pažma Michal 8 - -
Srbová Lucie 9 - -
Tibemská Natálie - - -
Kosecová Petra 10 9 -
Slivková Mária 9 - -
Mucha Martin 8 - -
Tóth Beatrix 10 10 20
Maximilian Mayer 10 9 -

II.veková kategória

posudzovateľ: Korózs-Papp Judith (HU)

meno predkolo semifinále finále
Belhová Miriam 9 - -
Bobríková Angelika  10 10 20
Buliščáková Silvia 10 9
Gratzbachová Klára 9 - -
Greksová Michaela 10 9 -
Khlusov Denis - - -
Muchová Eliška 9 - -
Olešovská Veronika 9 - -
Schmiesterová Katarína 9 - -
Svobodová Jitka 9 - -
Števiar Juraj 10 9 -
Šubertová Tereza 10 10 30
Tomečková Lenka 10 - -
Trnková Denisa 10 10
Ujma Alicja 9 - -

 

P5151237.JPG
P5151231.JPG
P5151221.JPG
P5151219.JPG
P5151216.JPG
P5151213.JPG

I.veková kategória

posudzovateľ: Zembiak Jaroslav (Sk)

meno predkolo semifinále finále
Adamčiaková Monika   7
 Bulyovská Martina  6
 Machynová Dominika  6
 Holodová Michaela  8
 Knižková Lenka  5
 Mikolinová Lucia  9  20
 Mikulina Matej  6
 Kuntová Naděžda 30 
 Formánková Natália  -
 Daduľák Patrik  -
 Tverdik Viktor
 Kyseľová Viktoria  9 10   10
 Mucha Martin
 Kosco Nadja
 Kosecová Patrícia  7
 SlivoňováPatrícia

 

II.veková kategória

posudzovateľ: Zembiak Jaroslav (Sk)

 meno predkolo  semifinále  finále 
 Bartošová  -
 Buliščáková Silvia  9 -
 Muchová Eliška  -
 Verreva Jolanta  9 10   10
 Greksová Viktória  9
 Števiar Juraj 10 10   20
 Schmiesterová Katarína  8
 Macková Kristína 8 9  -
 Harsányiová Beáta  9 10  30 
 Kraciková Linda  9
 Bobríková Angelika  9 10 
P5020742.jpg
P5020739.jpg
P5020724.jpg
P5020722.jpg
P5020714.jpg
P5020712.jpg
I.veková kategória

posudzovateľ: Mgr. Staviarska Viera (Sk)



meno

predkolo

semifinále

finále

Čupka Matej 5
 Dávid Samuel 9
 Kuntová Nadéžda 10   20
 Kyseľová Viktória 10  10 30
 Macháleková Kristína
 Machynová Dominika -
 Michal Pažma
 Sobociková Tereza
 Vaško Patrik - - -
Kosecová  Patrícia 9 10 10
Kosecová Lenka 6 - -


II.veková kategória

posudzovateľ:
Mgr. Staviarska Viera (Sk)
 
 
meno predkolo semifinále finále
Greksová Viktória 10  10  30 
 Števiar Juraj 10 
 Schmiesterová Katarína 10 -
 Bobríková Angelika 10 10  10
 Šubertová Tereza 10  10 

20 



P1040229.jpg
P1040225.jpg
P1040199.jpg
P1040178.jpg
P1040174.jpg
P1040171.jpg
I.veková kategória

posudzovateľ: Mgr. Viera Staviarska (Sk)



meno predkolo semifinále finále
Holodová Michaela  - - -
Pažma Michal  -  -  -
 Navrátilíková Kateřina  10 10 20
 Srbová Lucia  8  -  -
 Mikulínová Lucia  9 - -
 Kusendová Natália  9 10 10
 Kuntová Naděžda  9  10  30
 Kosecová Patrícia  9 9 -
 Posluchová Lucia  8  -  -





II.veková kategória

posudzovateľ: Mgr. Viera Staviarska (Sk)



meno predkolo semifinále finále
 Bobríková Angelika  9 9 -
 Buliščáková Sisa  8  -  -
 Gratzbachová Klára  10 10  10
 Heřmanová  Michaela  10 10 30
 Šubertová Tereza  - - -
 Tomečková Lenka  - - -
 Števiar Juraj  9 9 -
 Svobodová Jitka  9 - -
 Schmiesterová Katarína  10 9 -
 Greksová Viktória  10 10 20
 Olešová Veronika  7 - -


P1030995.jpg
P1030989.jpg
...ešte vypilovať detaily, a máme nádejnú JH v mladšej kategórii
...ešte vypilovať detaily, a máme nádejnú JH v mladšej kategórii
P1030986.jpg
...predviesť figúru <span style="font-weight: bold;">T</span> ...
...predviesť figúru T ...
...akým čuvač je,...
...akým čuvač je,...

I.veková kategória

posudzovateľ: Radjuk Svetlana (Bielorusko)

meno predkolo semifinále finále
Adamčiaková Monika 5 5 10
Kuntová Nadéžda 8 8 20
Kolesár Peter 3 5 -
Holodová Michaela 9 10 30

 

II.veková kategória

posudzovateľ: Radjuk Svetlana (Bielorusko)

meno predkolo semifinále finále
Oslancová Danica 6 8 10
Tomečková Lenka 7 9 20
Šubertová Tereza 10 10 30

 

 

P1030828.jpg
P1030825.jpg
P1030823.jpg
P1030820.jpg
P1030816.jpg
P1030810.jpg

I. veková kategória

posudzovateľ: Matyáš Jaroslav (Sk)

 

II. veková kategória

posudzovateľ: Matyáš Jaroslav (Sk)

P1030690.jpg
P1030688.jpg
P1030685.jpg
P1030684.jpg
P1030678.jpg
P1030676.jpg

I.veková kategória 

posudzovateľ: Matyáš Jaroslav (Sk)

meno predkolo semifinále finále
Kuntová Naděžda 9 9 20
Mikulínová Lucia 5 5 -
Mucha Martin 8 8 10
Šlosárová Jana 7 7 -
Holodová Michaela 8 10 30
Hosiawa Klára 7 7 -

 

II.veková kategória

posudzovateľ: Matyáš Jaroslav (Sk)

meno predkolo semifinále finále
Hricová Jana - - -
Martineková Michaela - - -
Šubertová Tereza 10 10 30
Tomečková Lenka 8 8 10
Vašendová Veronika 9 9 20

 

P1030545.jpg
P1030535.jpg
Slečna Vašendová si splietla vychádzku po pláži s výstavným kruhom. Na tak skúsenú handlerku si dovolila nastúpiť do kruhu bosá a mlsky pre psa vyberala z výstrihu! Čo viac dodať!?
Slečna Vašendová si splietla vychádzku po pláži s výstavným kruhom. Na tak skúsenú handlerku si dovolila nastúpiť do kruhu bosá a mlsky pre psa vyberala z výstrihu! Čo viac dodať!?
P1030494.jpg
P1030492.jpg
P1030490.jpg

I. veková kategória

posudzovateľ: Kanás R. (Sk)

meno predkolo semifinále finále
Adamčiaková Monika 7 7 10
Holodová Michaela 8 9 20
Šlesarová Janka 7 6 -
Kuntová Naděžda 9 9 30

 

II. veková kategória

posudzovateľ. Kanás R. (Sk)

meno predkolo semifinále finále
Bačinksý Martin 5 - -
Bobríková Angelika 8 9 20
Buliščáková Silvia 7 - -
Greksová Viktória 8 8 -
Oslancová Danica 7 - -
Števiar Juraj 8 8 10
Tomečková Lenka 9 8 30
Bereczová Viktória 4 - -

 

<p align="center">II.veková kategória</p>

II.veková kategória

P1030313.jpg
P1030312.jpg
P1030311.jpg
P1030304.jpg
P1030310.jpg

I.veková kategória

posudzovateľ: Kanás R. (Sk)

meno predkolo semifinále finále
Holodová Michaela 8  20
Kotrbancová Lucia  5  -  -
Kosecová Patrícia  7  -
Kuntová Nadežda  10 30 
Kyseľová Viktória  8  -
Machynová Dominika  6  -
Mikulová Lucia  3  -
Navrátilíková Kateŕina  7 6  -
Píchová Pavlína  7  10
Slivoňová Patrícia  6  -

 

II. veková kategória

posudzovateľ: Kanás R. (Sk)

meno predkolo semifinále finále
Bobríková Angelika 7 - -
Dobrovodská Barbora 8 - -
Greksová Viktória 8 9 10
Heŕmanová Michaela 9 9 30 
Řehánková Denisa 9 9  20
Števiar Juraj - - -
Tomečková Lenka 7 - -
Ungerová Irma - - -

 

 

P1030125.jpg
<p align="center">Kyseľová Viktória s grifónikom</p>

Kyseľová Viktória s grifónikom

<p align="center">pre slečnu Holodovú typické bedrové nohavice, ktoré odhalujú viac, ako by sa patrilo v JH.</p>

pre slečnu Holodovú typické bedrové nohavice, ktoré odhalujú viac, ako by sa patrilo v JH.

P1030112.jpg
P1030110.jpg
P1030108.jpg
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one