Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
I.veková kategória
posudzovateľ: Javorčík Vladimír (SK)




meno predkolo finále
Kosecová Patrícia 60 1.miesto
Machynová Dominika 60 2.miesto
Hanzlová Margaréta absent -


II.veková kategória
posudzovateľ: Javorčík Vladimír (SK)



meno predkolo finále
Holodová Michaela 60 -
Lisiak Paulína 60  2.miesto
Antanaityte Meda 60  1.miesto
Ivanová Federika 59 -
Kracíková Linda 60  3.miesto
Buliščáková Angelika 60 -
I.vekova kategoria.jpg
II.vekova kategoria.jpg
I.veková kategória
posudzovateľ: Javorčík Vladimír (SK)



meno predkolo finále
Górka Sara 60  1.miesto
Kosecová Patrícia 60  2.miesto
Mikulínova Lucia 60  3.miesto
Mucha Martin 59  
Timaniková Natália 59  
Siladi Matej 58  


II.veková kategória
posudzovateľ:
Javorčík Vladimír (SK)




meno predkolo finále
Janik Alexandra 60  1.miesto
Muchová Eliška 60  2.miesto
Bobríková Angelika 60  3.miesto
Buliščáková Silvia 59  
slečna vpravo s staf.bulterierom, by nemala klačať. body v hodnotení by som dala dole!
slečna vpravo s staf.bulterierom, by nemala klačať. body v hodnotení by som dala dole!
3.jpg
4.jpg
5.jpg
vôdzka musi byt poskladana v ruke tak, aby netrčaly "strapce" z ruky!
vôdzka musi byt poskladana v ruke tak, aby netrčaly "strapce" z ruky!
7.jpg
WINTERSHOW TRENČÍN
23.1.2011

I.veková kategória



posudzovateľ:

meno predkolo finále
Lagová Lucie 60 20
Novotná Karin 59 10
Šimonová Simona 60 30
Vargová Eva absent


II.veková kategória



posudzovateľ:

meno predkolo finále
Bobríková Angelika 60 30
Buliščáková Silvia 60 10
Greksová Viktória 60 20
Šubertová Tereza 60  
Olešovská Veronika 60  


1.1. JH.jpg
2.1.JH.jpg
2.2. JH.jpg
3.2.JH.jpg
4.2. JH.jpg
nedela I JH.jpg

WINTERSHOW Trenčín

22.1.2011

I.veková kategória


Posudzovateľ: Mgr. Staviarska Viera


meno body umiestnenie
Hanzlová Margaréta 44  
Jankovič Tomáš 0  
Kamberský Dominik 54  
Lilčík Kamil 55  
Kosecová Patrícia 60 3.miesto
Macháleková Kristína 60 2.miesto
Machynová Dominika 59  
Mikulina Matěj 47  
Mikulinova Lucia 56  
Navrátilikova Kateˇina 59 1.miesto
Nechvátalová Petra 44  
Ragan Jurko 47  
Šimek Tomáš 54  
Slivoňová Patrícia 48  

II.veková kategória


Posudzovateľ: Mgr. Staviarska Viera


meno body umiestnenie
Bobríková Angelika 60 3.miesto
Holodová Michaela 0  
Kuntová Naděžda 60 1.miesto
Olešovská Veronika 58  
Řehánková Denisa 58 2.miesto
Ujma Alicija 58  


1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
3.jpg
4.jpg
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one